Išblaivinimas namuose
+370 (690) 00 066

Skambinkite mums:+370 (652) 12 899

Justiniškių g. 64, Vilnius Žiūrėti žemėlapyje

English   Lithuanian   Russian   Polish   German  

Klausti anonimiskai
Widget by : All Blogging Tips

Psichologo konsultacija

Psichologas konsultuoja:

  • Įvairiais gyvenimiškais klausimais
  • Žmones, turinčius įvairių asmeninių ar tarpasmeninių sunkumų, depresines būsenas
  • Asmenis, priklausomus nuo alkoholio
  • Asmenis, priklausomus nuo narkotikų
  • Priklausomybę turinčių asmenų artimuosius

Psichologinis konsultavimas padeda žmonėms, turintiems kasdieninio gyvenimo sunkumų, susijusių su tarpusavio santykiais šeimoje, darbe. Padedant psichologui, galima išmokti naujų sprendimo priėmimo būdų įvairiose gyvenimiškose situacijose, geriau pažinti save, labiau savimi pasitikėti bei džiaugtis kokybišku tarpusavio bendravimu.

Kai užgriuvę įvairūs gyvenimo sunkumai sukelia pykčio, abejingumo, kaltės, beprasmybės jausmus, gyvenimas ima atrodyti apniukęs ir bevertis, apima niūrios mintys, slogi nuotaika ir valandomis galime žiūrėti į lubas, tai tęsiasi ir atrodo, niekada nesibaigs – tai depresija. Šią kankinančią būseną galima išgyventi ir, su specialisto pagalba, vėl iš naujo pradėti džiaugtis gyvenimu.

Psichologas taip pat gali pateikti išsamius atsakymus apie priklausomybės ligų priežastis, eigą, pasekmes, geriau suvokti jas bei rasti būdus, kaip turimas problemas išspręsti, kaip atrasti gyvenimo motyvacijas.
Psichologas priklausomų asmenų artimiesiems padeda rasti sprendimus bei išmokti naujų elgesio strategijų, kaip būti su priklausomu žmogumi ir gyventi savo gyvenimą taip, kad šis neštų džiausgsmą. Padeda rasti ryšį tiek su supančiu pasauliu, tiek su savimi.
Jaučiant psichologo paramą žmogus gali lengviau save suprasti, priimti ir būti tokiu, koks yra.

Norint užtikrinto rezultato, rekomenduojama konsultuotis ne rečiau kaip 1 katą per savaitę bent 3 mėnesius, nes tokiu būdu žmogus gauna nuolatinį psichologinį palaikymą, kas labai svarbu norimam ir gautam rezultatų efektui išsaugoti.

PAGRINDINIS PUSLAPISKlausimo forma

CLOSE

Jūsų klausimas buvo sėkmingai išsiustas! Pasistengsime kuo greičiau Jums atsakyti. Pranešimas bus rodomas puslapyje tik po to, kai į jį bus atsakyta.

Užpildykite žemiau pateiktus laukus

Vardas *
Email *
Klausimas *
* Būtinas laukelis