Išblaivinimas namuose
+370 (690) 00 066

Skambinkite mums:+370 (652) 12 899

Justiniškių g. 64, Vilnius Žiūrėti žemėlapyje

English   Lithuanian   Russian   Polish   German  

Klausti anonimiskai
Widget by : All Blogging Tips

Vieši klausimai

01/12/2016 – Regina klausia:
“labas vakaras mano draugui reikia pagalbos mesti vartoti alkoholi .noretume pabalbos i namus.kada galetume tiketis pagalbos”
Atsakymas:

Laba diena,
mes teikiame deteksikacijos namuose paslaugą. Paskambinus mums tel.: 865212899, surinkus informaciją apie paciento būklę, įvertiname situaciją, ir mūsų gyd. valandos bėgyje atvažiuoja pas pacienta į namus, arba pasiūlo kitus gydymo variantus.


11/04/2015 – juozas klausia:
“Laba diena norejau paklausti vaistu leidimas i vena kodavimas nuo alkoholio metams 85€ čia su psichologo konsultacija”
Atsakymas:

Laba diena,
taip į kodavimo kainą įeina dydytojo psichiatro konsultacija ir “kodavimo” procedūra.


07/04/2015 – Loreta klausia:
“laba diena. sakykit ar jus kur nors registruojat apie gydyma? kokia butu kaina nuo alkoholizmo? “
Atsakymas:

Laba diena,
Mes užtikriname kliento konfidencialumą,
informaciją apie klientą lieka mūsų ligoninėje, į kitas įstaigas duomenų neperduodame.
Gydymo kainos priklauso nuo pasirinkto kurso, dėl išsamesnes informacijos kreikitės tel.: (85) 231 45 75, mob. tel.: 865212899.

Pagarbiai,
UAB “Aspersus”


05/17/2015 – Modestas klausia:
“Laba diena. Kiek laiko trunka Disulfiramo implanto poveikis? Kokia kaina?”
Atsakymas:

Laba diena,

Disulfiramo implantas veikia apie 1 metus.
Procedūros kaina yra 190 eur.
Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės tel.:(85) 231 45 75 arba mob. tel.: 865212899.

Pagarbiai,
Aušros vartų ligoninė


03/19/2015 – Viktorija klausia:
“Mano vyras jau penki metai kaip užgeria po savaitę laiko.Užgėrimai dažnėja ir dažnėja. Pripažįsta, kad turi problemų, bet nežino nuo ko pradėti. Kokią pagalbą Jūs teikiate tokiu atveju?\r\n”
Atsakymas:

Į klausimą atsako gyd.S.Glebovas:
Tai, kad jis pripažįsta problemą ir nori pagalbos yra labai gerai. Mes galim padėti tik tiems, kurie savo noru atvyksta į ligoninę ir gydosi joje. Atvykus į ligoninę viskas prasideda nuo konsultacijos, kurios metu įvertinama informacija apie alkoholio vartojimo trukmę, suvartoto alkoholio kiekį, alkoholio vartojimo sukeltus negerumus, bendą sveikatos būklė. Vėliau nusprendžiama kokios pagalbos reikia. Jei yra ilgalaikis užgėrimas reikėtų atlikti detoksikaciją, kurios trukmė galėtų būti nuo paros iki kelių parų laiko priklausomai nuo situacijos. Tik atlikus tinkamą detoksikaciją galima galvoti apie ilgalaikį palaikomąjį gydymą.


08/08/2014 – Romas klausia:
“Laba diena,\r\n\r\npama2iau, kad konsultuojt skype. Kaip tai vyksta ir ka galima pasikonsultuoti?”
Atsakymas:

Laba diena,

Mūsų ligoninėje konsultuoja per Skype bet kuris specialistas, priklauso nuo to, kokią problemą mėginate išspręsti. Tai labai patogu asmeniui, kuris dėl kokių nors priežasčių negali atvykti į ligoninę. Norint pasikonsultuoti, reikia susisiekti su administratoriumi numeriais, nurodytais internetiniame puslapyje tam, kad susitarti dėl laiko ir apmokėjimo (kuris vyksta pavedimu per banką) arba galima susisiekti Skype avl-konsultacija ir ten raštu užduoti aktualius klausimus.


07/16/2014 – Laura klausia:
“Laba diena. Norėjau paklausti. Man labai artimas zmogus labai geria , kai pradeda 4 doenas negaliu su juo susisiekti. Man idomu ar pas jus i ligonine gali paguldyti zmogu vaikai savo mama, be jos sutikimo ? Nes savo noru giditis manau tikrai atsisakis. Padėkite”
Atsakymas:

Laba diena.
Pagal galiojančius Lietuvos Respublikos įstatymus niekas neturi teisės gydyti kito asmens be jo sutikimo, nebent tas asmuo yra pavojingas sau arba aplinkiniams.
Su vartojančiu asmeniu kalbėtis apie jo problemą tuomet, kai jis yra blaivas ir mėginti motyvuoti jį gydytis. Geriausia tokį pokalbį gali atlikti patirties turintis gydytojas konsultacijos metu.
Dėl išsamesnės informacijos geriausia kreiptis tel. Nr. 8-231-4575 arba mob. tel.Nr. 8-652-12899


06/24/2014 – Olga klausia:
“Sveiki,\r\n\r\nNoreciau suzinuoti, zmogus vartuoja alkoholi jau visa menesi, kiap galima jam isvalyti organizma?\r\nGal yra galimybe sulasint laseline ir paleisti namo?Nes kaip mazas vaikas neguli ligonineje\r\n\r\nIs anksto dekoju uz atsakyma\r\n”
Atsakymas:

Laba diena,

Pirma detoksikacijos sąlyga yra paties paciento noras nustoti vartoti alkoholį.
Kai asmuo turi priklausomybę ir vartoja alkoholį ne vieną dieną, jam pačiam yra labai sunku sustoti ir nebevartoti, o kai žmogus geria jau visą mėnesį, tai staigus alkoholio vartojimo nutraukimas gali netgi sukelti būsenas, pavojingas gyvybei. Dėl šios priežasties būtina kreiptis pagalbos į specialistus.
Mūsų ligoninėje įmanomi įvairūs detoksikacijos variantai tiek stacionaro, tiek namų sąlygomis.
Dėl išsamesnės informacijos geriasia kreiptis telefonu.
Tel. Nr. (85) 2314575, mob.tel. Nr. 8-652-12899


03/27/2014 – Klausimas klausia:
“Ar pas jus galima iškviesti gydytoją į namus kai žmogus prisigėrė?”
Atsakymas:

Laba diena,

mūsų ligoninė teikia tokią paslaugą, kaip detoksikacija nuo alkoholio namuose. Į namus atvyksta gydytojas ir bendrosios praktikos slaugytoja, todėl ši paslauga suteikiama kvalifikuotai.
Atvykstame į namus bet kuriuo paros metu.


12/28/2013 – beatrice klausia:
“Sveiki. Noriu paklausti, kiek kartu galima isiuti \”torpeda\” ? Ar ta kapsule turi tam tikras dozes, stipruma? ar sekanti karta galima prasyti didesnes dozės nes pirma nepadejo.”
Atsakymas:

Laba diena,

iš Jūsų klausimo neaišku apie kokį gydymą Jūs kalbate. Mūsų ligoninėje nuo alkoholio yra koduojama 2 būdais – su vaistais į veną arba siuvamas poodinis implantas.
Jei Jūs turite omenyje poodinį Disulfirami implantavimą, tai dozės didinimas efekto nedidina.
Išsamią informaciją apie šį gydymą suteikia gydytojas konsultacijos metu.


11/18/2013 – Lera klausia:
“Sveiki, reikia isiuti implanta (torpeda ) nuo narkotiku (heroino), jusu saite nerandu informacijos apie jas. Jei siuvate, kokia tai butent torpeda kiek tai kainuoja ir koks ju veikimo laikas, reiktu , kad galiotu metus. Aciu”
Atsakymas:

Laba diena,
Poodinio Naltrexone taikymas gydymui nuo priklausomybės opiatams naudojamas tik individualia tvarka po detoksikacijos su gydytojo rekomendacija.
Dėl išsamesnės informacijos galima kreiptis tel. 8-5-2314575, mob.tel. 8-690-00066


11/06/2013 – AS klausia:
“O ka daryti kai uzgeri ant kodo? pats jau prasiblaives bet, vemimas, dusimas, pilvo skausmas yra. Savaime praeis ar reikia kaska butinai dabar daryti?”
Atsakymas:

Laba diena,
užsikodavusiam asmeniui alkoholio vartojimas yra pavojingas sveikatai. Prasidėjus tokiems nepageidaujamiems reiškiniams, kaip pykinimas, vėmimas, dusimas, galvos svaigimas ir kt. būtina kreiptis į gydytoją, kad išvengti galimų neigiamų pasekmių sveikatai.


10/30/2013 – Rita klausia:
“SVEIKI,NORETUME UZKODUOTI MAMA NUO ALKOHOLIZMO KOKIA PROCEDURA TOKIU ATVEJU ATLIEKAMA IR KIKIA KAINA BUTU?ACIU UZ ATSAKYMA.”
Atsakymas:

Laba diena,
Pirma sąlyga, norint užsikoduoti, yra paties paciento noras. Mūsų ligoninėje nuo alkoholio yra koduojama 2 būdais – su vaistais į veną ir įsiuvant implantą. Kokiu būdu bus koduojamas pacientas yra tariamasi su tuo asmeniu, kuris bus koduojamas, gydytojo konsultacijos metu.


09/12/2013 – Gedas klausia:
“Laba diena,\r\nPer kiek laiko galima issivalyti nuo heroino?\r\nAciu uz atsakyma.\r\n”
Atsakymas:

Laba diena,

Tai priklauso nuo daugelio faktorių, tokių kaip paciento sveikatos būklė, vartojamo heroino kiekis, kokybė bei kt. Mūsų ligoninėje detoksikacija nuo heroino dažniausiai užtrunka apie 3-4 paras.


09/12/2013 – Niekas klausia:
“Draugas man sakė, kad į grupinę eiti geriau, negu pas daktarą vienam. Noriu ateiti į grupine ir išsigyditi nuo alkoholio. Ką ten daro?”
Atsakymas:

Grupinė terapija – tai tokia terapija, kurios metu mokomasi spręsti asmenines ir tarpasmenines problemas bendraujant ne tik su terapeutu, bet ir su kitais žmonėmis grupėje, turinčiais tų pačių problemų. Grupė – tai lyg veidrodis, kuris parodo, kaip mes elgiamės realiame gyvenime. Terapijos metu yra mokomasi naujų problemų sprendimo būdų, kurie vėliau perkeliami į aplinką už grupės ribų.
Jūsų tikslas – nebevartoti alkoholio. Kai grupinės terapijos metu išsiaiškinsite savo priklausomybės priežastis, tuomet išmoksite iškylančias problemas išspręsti nevartojant alkoholio.


07/12/2013 – As klausia:
“sveiki,\r\nturiu siuokiu tokiu problemeliu, noreciau patarimo ar siaip konsultacijos specialisto,tik nieko nepasitikiu.nenoriu,kad darbdavys ar kas kitas suzinotu ,kad apskirtai sia tema domiuosi, net atskira \”anonimini\” pasta susikuriau.kalbu apie zole, gal galetumet pakonsultuoti nuotoliniu budu?t.y. as aisku gydytojo nebijau,bet nenoriu ,kad kas is pazystamu uztaikytu…”
Atsakymas:

Žolė, kaip ir bet kuris kitas narkotikas, sukelia tiek psichologinę, tiek fizinę priklausomybę. Nutraukus vartojimą atsiranda abstinencijos būsena, todėl pirmiausiai reikia gydyti abstinenciją (atliekamas medikamentinis gydymas), o vėliau – rekomenduojama palaikomoji psichologinė terapija. Gydymą nuo žolės reikia pradėti kuo skubiau, nes didžiausia problema vartojant žolę yra ta, kad sparčiai mažėja intelektas: atsiranda užmaršumas, vyksta asmenybės degradacija ir kt.
Jūsų abejones dėl anonimiškumo galime išsklaidyti. Mūsų ligoninėje yra gydomos ne tik priklausomybių ligos, bet ir apsinuodijimai, atliekamos įvairios konsultacijos, todėl joje lankosi įvairias problemas turintys asmenys.


07/11/2013 – Aldona klausia:
“Mano sūnus vartoja narkotikus. Jis buvo išsivalęs nuo narkotikų kitoje ligoninėje jau 2 kartus, bet vėl pradeda juos vartoti, vos tik išeina iš ligoninės. Ar yra koks nors gydymas po išsivalymo? Ar jūs ką nors siūlote?”
Atsakymas:

Po narkotinių medžiagų detoksikacijos gydantis gydytojas sprendžia ir rekomenduoja pacientui tolimesnį gydymą, kuris gali būti tiek medikamentinis, tiek individuali ar grupinė terapija. Mūsų tikslas – padėti pacientui nebegrįžti prie narkotinių medžiagų vartojimo.


07/10/2013 – Aleksandr klausia:
“Ar galima į ligoninę atvykti konsultacijai savaitgalį?”
Atsakymas:

Mūsų ligoninė dirba ir savaitgaliais, ir šventinėmis dienomis. Galima atvykti bet kurią savaitės dieną. Pageidautina prieš tai paskambinti tel.8-5-231 4575 arba mob. tel. 8 652 12899 ir užsiregistruoti.


07/10/2013 – Vitalija klausia:
“Mano vyras turi problemų su alkoholiu, tačiau to nepripažįsta. Ar įmanoma kaip nors jį išgydyti?”
Atsakymas:

Asmenys, priklausomi nuo alkoholio, dažniausiai neigia ir nepripažįsta, kad turi šią problemą. Tokiais atvejais mūsų ligoninėje konsultuoja priklausomybių specialistas, kuris konsultacijos metu išsiaiškinęs problemas, padeda sukurti stiprią motyvaciją gydymuisi.


07/10/2013 – Mindaugas klausia:
“Ar atvažiuojate į namus paimti neblaivaus paciento? “
Atsakymas:

Į mūsų ligoninę pacientai turi atvykti savo transportu. Jums pageidaujant, galime iškviesti taksi.


07/10/2013 – Ana klausia:
“Mano mama turi problemų su alkoholiu. Ji nori gydytis. Ką galėtumėte jai pasiūlyti?”
Atsakymas:

Tokiu atveju, kol Jūsų mama nori gydytis, reiktų būtinai atvykti pasikonsultuoti su mūsų gydytoju, kuris padės ir parinks būtent jai tinkamą gydymą bei reabilitaciją. Konsultacija yra anonimiška.


07/10/2013 – Marius klausia:
“Kada ligoninėje yra pietų metas? Jeigu atvyksiu vakare, ar bus galima pavalgyti?”
Atsakymas:

Mūsų ligoninėje yra keturių kartų maitinimas (skanus naminis maistas). Alkano nepaliekame nei vieno:)


07/09/2013 – Miroslava klausia:
“Ar gydoma priklausomibe nuo alaus?Kokiu budu?”
Atsakymas:

Taip. Ji gydoma kaip ir kiekviena alkoholinė priklausomybė. Alus – tai gazuotas alkoholinis gėrimas. Vyrauja nuomonė, kad vartoti alų nekenksminga ir nuo jo netampama priklausomu. Tačiau yra ne taip. Gydymo sėkmė priklauso nuo to, kiek pats žmogus supranta, kad tai yra problema. Mūsų ligoninėje gydytojai konsultacijos metu atlieka švietėjišką darbą ir motyvuoja gydymuisi.


07/09/2013 – Lina klausia:
“Kiek laiko užtrunka organizmo išvalymas nuo alkoholio?”
Atsakymas:

Detoksikacijos (išvalymo) nuo alkoholio trukmė priklauso nuo daugelio faktorių (nuo žmogaus svorio, nuo individualios sveikatos būklės, nuo išgerto alkoholio kiekio bei kokybės, nuo vartojimo intensyvumo ir kt.), kuriuos įvertina gydantis gydytojas. Jis paskiria gydymo kursą kiekvienam individualiai. Mūsų ligoninės stacionare atliekama intensyvi terapija, todėl detoksikacijos kursas dažniausiai trunka iki 3 parų.


07/01/2013 – Violeta klausia:
“Ką reikia su savimi turėti atvykstant į ligoninę?”
Atsakymas:

Sveiki. Reikėtų turėti asmens higienos priemones, šlepetes ir avansinę įmoką.


Pateikti anoniminį klausimą

Užpildyti laukus “Vardas” ir “Klausimas” yra būtina, jūsų įvesti duomenis į šiuos laukus bus rodomi šiame puslapyje kai į juos bus atsakyta.

Email laukelis yra tam, kad mes galėtume su Jumis susisiekti, “Email” laukelio duomenys nebus rodomi šiame puslapyje

Jeigu norite, kad Jums būtų atsiųstas automatinis laiškas, kurį mes išsiusime Jums kai bus atsakytas Jūsų klausimas, pažymėkite kvadratėlį “Pranešti paštu, kai bus atsakyta: ” užrašo dešinėje pusėje.
 
PATEIKTI KLAUSIMĄKlausimo forma

CLOSE

Jūsų klausimas buvo sėkmingai išsiustas! Pasistengsime kuo greičiau Jums atsakyti. Pranešimas bus rodomas puslapyje tik po to, kai į jį bus atsakyta.

Užpildykite žemiau pateiktus laukus

Vardas *
Email *
Klausimas *
* Būtinas laukelis