Išblaivinimas namuose
+370 (690) 00 066

Skambinkite mums:+370 (652) 12 899

Justiniškių g. 64, Vilnius Žiūrėti žemėlapyje

English   Lithuanian   Russian   Polish   German  

Klausti anonimiskai
Widget by : All Blogging Tips

Priklausomybė nuo medikamentų

Priklausomybė vaistams gali atsirasti kiekvienam, ypač jautresniam žmogui. Dažnai, esant stresinėms situacijoms, besitęsenčiai įtampai, pradedama vartoti medikamentus nuo nerimo, nemigos, kurių ilgalaikis vartojimas sukelia priklausomybę. Žmogus gali net nesuvokti savo problemos.

Bet kuriai priklausomybei yra būdingi tam tikri simptomai, kurie būna tiek psichiniai tiek fiziniai. Vartojant medikamentus jaučiami teigiami pojūčiai tokie kaip nusiraminimas, lengvumas, teigiama nuotaika. Ko žmogus vėliau ir siekia juos vartodamas.

Paprastai skirtingų preparatų poveikis organizmui skiriasi, todėl ir abstinencija pasireiškia skirtingai. Priklausomui nuo medikamentų, žmogui negavus preparato atsiranda tiek psichiniai tiek fiziniai nemalonūs pojūčiai. Kas gali privesti prie alkoholio vartojimo siekiant rasti nusiraminimą. Kaip žinoma vartojami preparatai žaloja ne tik psichiką, bet ir vidaus organus: kepenis, inkstus, smegenis ir kt. Dar vienas pavojus – vaistų perdozavimas, dėl ko galima mirtis.

Jei Jūs turite problemų dėl priklausomybės medikamentams mes Jums galime padėti.

Mūsų ligoninėje teikiama

  • Psichologo konsultacija
  • Psichiatro konsultacija
  • Psichoterapeuto konsultacija
  • Detoksikacija
  • Abstinencijos gydymas
  • Grupinė terapija

PAGRINDINIS PUSLAPISKlausimo forma

CLOSE

Jūsų klausimas buvo sėkmingai išsiustas! Pasistengsime kuo greičiau Jums atsakyti. Pranešimas bus rodomas puslapyje tik po to, kai į jį bus atsakyta.

Užpildykite žemiau pateiktus laukus

Vardas *
Email *
Klausimas *
* Būtinas laukelis