Išblaivinimas namuose
+370 (690) 00 066

Skambinkite mums:+370 (652) 12 899

Justiniškių g. 64, Vilnius Žiūrėti žemėlapyje

English   Lithuanian   Russian   Polish   German  

Klausti anonimiskai
Widget by : All Blogging Tips

Dažnai užduodami klausimai

Jūsų klausimai:

1. Disulfiramas
2. Naltreksonas (Revia)
3. Apie Subutex (Buprenorfino) vartojimą
 

Disulfiramas (Antabus, Radoter, Teturam, Esperal ir kt.)

Disulfiramas yra specifinis pagalbinis vaistas gydant alkoholizmą, kuris sukelia organizmo jautrumą alkoholiui. Disulfiramo ir alkoholio sąveika sukelia vadinamą “acetaldehidinį sindromą”. Kuris pasireiškia odos paraudimu, galvos skausmu, dideliu bendru silpnumu, pykinimu, vėmimu, viduriavimu, karščavimu, pakilusiu kraujo spaudimu, tachikardija, dideliu nerimu, baime, traukuliais. Disulfiramas vartojamas tabletėmis bei implanto pavidalu.

Naltreksonas (Revia, Nalorex, Trexan ir kt.)

Naltreksonas yra specifinis opijaus antagonistas, kuris konkuruodamas susijungia su receptoriais ir neleidžia prisijungti egzogeniniams opijaus preparatams ( vartojamais opiaus preparatais ).

Naltrexonas skiriamas nuo opiatų priklausomų pacientų gydymui, kartu taikant kompleksinę gydymo programą, įskaitant psichoterapiją.

Skiriamos vaisto formos yra tabletės, implantai. Vartojant naltrexoną, narkotikai ( opiatai ) nesukelia siekiamo efekto ( euforijos, malonumo ), o opiatų vartojimo metu pavartotas naltrexonas sukelia abstinencijos ( ntraukimo ) sindromą.

Gydymas naltreksonu nesukelia psichinės ar fizinės priklausomybės.

Buprenorfinas (Subutex)

Buprenorfinas skiriamas kaip pakaitinis priklausomybės nuo opioidinių narkotikų gydymui, kaip viena iš kompleksinio medikamentinio, socialinio ir psichologinio gydymo programos dalių. Aušros vartų ligoninėje šis vaistas skiriamas tik stacionariam gydymui siekiant sušvelninti abstinencijos simptomus bei juos pašalinti. Buprenorfinas vartojamas tabletėmis.

 Klausimo forma

CLOSE

Jūsų klausimas buvo sėkmingai išsiustas! Pasistengsime kuo greičiau Jums atsakyti. Pranešimas bus rodomas puslapyje tik po to, kai į jį bus atsakyta.

Užpildykite žemiau pateiktus laukus

Vardas *
Email *
Klausimas *
* Būtinas laukelis